+905327844000 [email protected]

KAYIT VE ÖDEME

Bir Bricks 4 Kidz®programına yatırdığınız kayıt ancak ödemenin tamamının yapılması ile kesinleşir. Ödeme en geç program başlangıcında ilk seanstan önce yapılabilir. Tam ödemesi yapılmamış kayıtlar sadece ön kayıt yerine geçer ve yer rezervasyon garantisi sağlamaz. Bu tür bir kayıt yaptırmışsanız, tam ödemeyi yapmadığınız süre içerisinde başka bir ödemeli kayıt gelmesi durumunda kontenjan dışında kalma riskiniz bulunur. Böyle bir durumda kontenjan dışında kalırsanız, Bricks 4 Kidz®sadece (varsa) yapmış olduğunuz kısmi ödemeyi iade etmekle yükümlüdür.

İPTALLER

Bricks 4 Kidz®, kayıt yetersizliğinden dolayı herhangi bir programı iptal etme hakkını saklı tutar. Program başlamadan iptal edilmişse tüm ödeme, devam ederken iptal edilmişse süre orantılı olarak tamamlanmamış kısımla ilgili ödeme iade edilir.

Kayıt yaptırdığınız bir programa katılımınızı iptal ettirmeniz durumunda, iptal etme zamanına göre iade tutarları şöyledir:

  • Programın başlangıcından 10 gün öncesine kadar: Ödemenin tamamı

  • Programın başlangıcından 5 gün öncesine kadar: Ödemenin %50’si

  • Programın başlangıcından 4 gün öncesine kadar: Ödemenin %40’ı

  • Programın başlangıcından 72 saat öncesine kadar: Ödemenin %30’u

  • Programın başlangıcından 48 saat öncesine kadar: Ödemenin %20’si

  • Programın başlangıcından 24 saat öncesine kadar: Ödemenin %10’u

  • Programın başlangıcından 24 saatten daha az kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

TELAFİ ve TRANSFER

Kayıt olunan bir programa katılamayan veya programlar arası transfer olmak isteyen kişilerin muadil bir programa katılımları boş kontenjan olması durumunda sağlanır. DEVAMSIZLIK: Kayıt olunmuş bir programa tam veya kısmi devamsızlık durumunda ücret iadesi yapılmaz.

PROGRAM ÇIKIŞI TESLİM

(Bilgi formunda çocuğun kendi başına ayrılma izninin bulunmadığı durumlar için)

Program bitiminde yetkili Ebeveynler / Bakıcılar, çocukları teslim almalıdırlar. Çocuğunuz sadece bilgi formunuzda listelenen kişilere teslim edilir. Öğrencileri almaya yetkili olan herkes en az 16 yaşında olmalıdır. Formda çocuğun ebeveynleri dışında isim belirtilebilmesi için veli tarafından yazılı bir bildirimde bulunulması gereklidir. Acil bir durum sebebiyle listenizde olmayan bir kişinin çocuğunuzu teslim alabilmesi için birincil velinin Bricks 4 Kidz®’i formdaki telefondan araması veya formdaki e-posta adresinden yazılı izin göndermesi gereklidir.

SINIF KURALLARI

Bricks 4 Kidz®, davranışları yönetilemez hale gelen herhangi bir çocuğa program ücretleri iadesi olmaksızın programdan ihraç etme hakkını saklı tutar. Bu eylem, sözlü ve yazılı uyarı yapılmaksızın gerçekleştirilmez. Hiçbir öğrencinin sınıfta başka bir kişiye veya mülke kasıtlı olarak zarar vermesine izin verilmez. Bricks 4 Kidz®, öğrencilerin sınıflara Minifigür veya kişisel LEGO®modelleri gibi kişisel LEGO®tuğlaları getirmelerini teşvik etmez. Bricks 4 Kidz®, bir program esnasında herhangi bir kişisel mülkün zararı veya kaybından sorumlu değildir.

PERSONEL

Bricks 4 Kidz®eğitmeni, Bricks 4 Kidz®programını öğrencilere heyecan verici bir şekilde öğretme konusunda büyük bir ilgi ve yeteneğe sahip olan kişidir. Her öğretim görevlisi, program teması ile ilgili içerikleri öğrencilere aktarmak üzere özel olarak eğitilir. Buna ek olarak, tüm eğitmenlerin sabıka geçmişleri kontrol edilir.

ÖĞRENCİLER MALZEME ALABİLİR Mİ?

LEGO®malzemelerimizi sınıflar ve kamplarda yıl boyunca kullandığımızdan öğrenciler program çıkışında beraberlerinde model kitapçığı, LEGO®ürünleri veya parçaları götüremezler.