+905425445439 [email protected]

TATİL DÖNEMİ KAMPLARI

Bricks4Kidz® Robotik-Kodlama içerikli Tatil Dönemi Kampları çocukların tatil dönemlerini eğlenerek ve dinlenerek geçirmelerinin en iyi yoludur. Çocuklar LEGO®tuğlaları ile özel tasarlanmış model çalışmaları yaparak, oyunlar oynayarak, mühendislik ve mimarlık dünyasını keşfederek ve animasyon filmleri yaparak çok eğlenecekler.

S.T.E.M. ATÖLYELERİ

Bricks4Kidz® Robotik – Kodlama içerikli Düzenli S.T.E.M. Atölyeleri çocuklarına boş zamanlarında kaliteli vakit geçirebilecekleri, sevecekleri, aynı zamanda kendilerini geliştirebilecekleri bir etkinlik sunmak isteyen ebeveynler için eşsiz bir alternatif. Münferit katılım mümkün olmakla birlikte, fiyat avantajı sağlayan haftalık, aylık ve dönemlik üyelik seçenekleri de mevcuttur.

DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

LEGO®oyun konseptli doğum günü partilerimiz, 40’a yakın farklı tema seçeneği ile, 5 – 13 yaş arası tüm çocuklar için sıra dışı bir parti deneyimi sunar. Çocuklarınız etkinlik alanında eğitmenler ve animatör eşliğinde doyasıya eğlenirken siz lezzetli ikramlar eşliğinde misafirleriniz ile hoş bir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

OKUL KULÜP DERSLERİ

Bricks4Kidz® okullarda LEGO® ürünlerini kullanarak “oynayarak öğrenme” imkanı sağlıyor. Eğitim yaklaşımı hayal gücüne, çoklu algılamaya ve eğlenceye dayalıdır, akademik başarıyı destekler. K-8 sınıflar Sosyal Kulüp ve Okul Sonrası (After School) sınıflarımızı okulunuzdan talep ediniz.

SINIF GEZİLERİ

Günlük sınıf gezilerinizi yüksek kalite, hijyen ve güvenlik standartlarına sahip Bricks4Kidz® Yaratıcılık Merkezimize yapabilir, size özel hazırlayacağımız LEGO® atölye çalışması ile öğrencilerinize eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Standart programımız 3 farklı LEGO® çalışması içeren 2 saatlik bir atölye etkinliğidir.

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

Bricks4Kidz® Ataşehir

Dünyada 700’ü aşkın lokasyonda faaliyet gösteren ve hızla yeni coğrafyalara yayılan Bricks4Kidz®‘in zengin portföyü ve yüksek kalite standartlarıyla İstanbul – Ataşehir’de de hizmetinizdeyiz. Programlarımız, öğrencilerin LEGO® tuğlalarını kullanarak kendi özgün yapıtlarını inşa edebilmeleri, oyun oynayabilmeleri ve çok eğlenebilmeleri için sıra dışı bir atmosfer sunuyor. Etkinlikler çocukların görsel yaratıcılıklarını ve özgüvenlerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Eğlence ve eğitim mükemmel bir denge içindedir.

Bricks4Kidz® okulların sosyal etkinlik kulüplerinde, çocukların LEGO® tuğlalarını kullanarak, temel makina düzeneklerini, ünlü simge yapıları ve robotları bizzat tasarlayıp inşa ettikleri uygulamalı derslerde geliştirildi. Uygulama öncesinde çocuklara yapacakları modelle ilgili S.T.E.M. esaslı bir eğitim verilerek eğitsel boyut güçlendirildi. LEGO® tuğlaları ile oyun oynamayı çoğunlukla daha önceden de bilen çocuklar uygun proje içerikleri ve uygulamadaki destek ile mühendislik, mimarlık, fizik ve matematiğin temel kuramlarını da uygulamalı olarak öğrendiler. Zaman içinde etkinlikler okul öncesi programlar, kamplar ve doğum günü partileriyle zenginleştirildi.

Çocukların bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik temelli eğitimlerini desteklemeyi hedefleyen programlarımızın önemli bir diğer hedefi de onların rekabetsiz bir ortamda oyun oynayarak sosyalleşmelerini sağlamaktır. Bu şekilde, çocukların tek uğraşı haline gelmekte olan ve onları sosyalleşmeden alıkoyan ekran oyunlarına ve uygulamalarına karşı etkin bir alternatif sunulmaktadır.

Çocuklar çok EĞLENCELİ buluyorlar. Siz EĞİTİCİ olduğunu biliyorsunuz.

Etkinliklerimize Göz Atın

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. GİZLİLİK POLİTİKASI | İLETİŞİM

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.