+905425445439 [email protected]

S.T.E.M.

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz. S.T.E.M. kavramlarına odaklanmış eğlenceli, uygulamalı öğrenme ve yaratıcı inşa deneyimi sağlamak için LEGO® ürünlerini kullanıyoruz. Bricks4Kidz®’in amacı, çocuklar için eleştirel düşünme, yaratıcılık, organizasyon becerileri, problem çözme ve takım çalışmasını teşvik eden öğrenme deneyimi sunmaktır.

BİLİM

Her model çocuklara yeni bir bilimsel kelime hazinesi sunar. Derslerimiz; hareket yasaları gibi konulara odaklanan, fizik bilimi kavramını kullanan ve çocukların öğrendiklerini inşa ettikleri LEGO® modellerinde deneyimlemelerini sağlayan bir düzende kurgulanmıştır.

TEKNOLOJİ

Teknoloji, icat etmek ve problem çözmek için bilimi kullanır. Çocuklar her dersin başında sunulan sorunlara uygulanabilir çözümler bulmak için yaratıcılıklarını ve analitik becerilerini kullanırlar.

MÜHENDİSLİK

Mühendislik, tasarım ve yaratma için bilimin pratik uygulamasını kullanır. Bunun farkında olmamakla birlikte, çocuklar köprü, kule ve dönme dolap gibi modeller inşa etmek için mühendislik becerilerini kullanırlar.

MATEMATİK

Çocuklara, LEGO® tuğlaları ile tahmin, hesaplama, ölçme ve inşa etme konusunda matematik becerilerini, kullanma fırsatı verir.

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. GİZLİLİK POLİTİKASI | İLETİŞİM

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.