ETKİNLİKLER & KAYIT

Güncel Etkinliklerimize ulaşmak için sayfamızdaki yeşil “Online Kayıt” butonunu tıklayınız.

Düzenli Oyun Grupları, Tatil Dönemi Kamp Programları gibi tüm güncel etkinliklerimizi Web sitemizden takip edebilirsiniz. Konu, içerik, yaş grubu, yer, tarih, saat, eğitmen ve fiyat bilgilerini görebilir, dilerseniz online kayıt yaptırabilirsiniz.

Okulların açık olduğu dönemler:

Hafta için ve hafta sonu yaş grupları bazında Düzenli Oyun Grupları sunulmaktadır. 3-4, 5-8, ve 9-12 yaş grupları için ayrı etkinlikler düzenlenmekte olup, her ay için 4’er haftalık düzenli programlar şeklinde organize edilmektedir.

Okulların kapalı olduğu dönemler (ara tatiller, yaz tatili):

Yine yaş grupları bazında düzenlenmekte olan Kamplar Pazartesi-Cuma günleri arasında 5 gün, günde 3’er saatten toplam 15 saatlik programlar şeklinde organize edilmektedir. Aynı hafta içinde öğleden önce ve öğleden sonra farklı kamp programları olacaktır. Dileyen veliler çocuklarını 2 kampa birden kayıt ettirerek, arada öğle yemeği hizmetini de alarak çocuklarının tam gün etkinliğe katılımlarını sağlayabilirler.

“Online Kayıt” süreci hakkında:

Sistemimizde ilk defa kayıt yaptıracakların güncel program listesinden ilgilendikleri programı seçmeleri, “Şimdi Kaydol” butonunu tıklayarak ulaştıkları ekranda en alttaki “Kullanıcı Hesabı Oluştur” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Daha sonra veli ve çocuk bilgilerini girerek kayıt işlemini tamamlanır. Bu süreçte hem sisteme kullanıcı kaydınızı, hem de seçmiş olduğunuz programa çocuğunuzun kaydını yaptırmış olacaksınız. Kullanıcı adınız ve şifreniz size sistem tarafından bir e-posta ile bildirilecektir.

Daha önceden kayıt yaptırmış olanlar “Online Kayıt” butonunu tıkladıktan sonra çıkan ekrandan ilgilendikleri programı seçtikten sonra “Şimdi Kaydol” butonu ile devam ederek, çıkan ekranda kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yaparak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Dilerseniz iletişim bilgileri sayfamızdaki telefon ve e-posta bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilir, güncel etkinliklerimizle ilgili bilgi alabilir, kayıt işlemi için destek alabilirsiniz.

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.