Sıkça Sorulan Sorular

S: Bir BRICKS4KIDZ® bayiliği için benzer iş tecrübesi gerekli midir?

C: Hayır. Pazarlama, operasyon, muhasebe ve teknoloji gibi tüm ana konuları içeren kapsamlı bir eğitim programı sunuyor, sizi işe hazırlıyoruz.


 

S: Bir BRICKS4KIDZ® bayiliği işletirken, aynı zamanda tam zamanlı işime devam edebilir miyim?

C: Bu iş için adamanız gereken süre haftada 30 saatin altında olmamalıdır. Ancak, okullarda verilecek derslere katılmak, kamp ve doğum günü partileri yapmak gibi operasyonel faaliyetlere ayıracak zamanınız yoksa, tam zamanlı bir yönetici görevlendirerek bayilik kurabilirsiniz. İşin başında görev yapacak olan yönetici bir haftalık ilk eğitime katılmak zorundadır.


 

S: Neden bir BRICKS4KIDZ® bayiliği kurayım, benzer bir işi kendi başıma yapamaz mıyım?

C: BRICKS4KIDZ® Bayilik Yönetim Ekibi olarak, tüm dünyada başarılı olan bu iş modelini yıllar süren yatırımlar ve çalışmalar neticesinde geliştirdik. Her zaman bayi sahiplerine mümkün olan en yüksek başarı fırsatını vermek için çalıştık. Bu tecrübeden ve birikimden faydalanmak varken neden kendi başınıza risk alasınız? Ayrıca, siz farklı bir yol izlerseniz bile, bayilik ağımızın gelişim hızına bakıldığında bölgenizde yakın zamanda bir BRICKS4KIDZ® bayiliğinin başkaları tarafından kurulması sürpriz olmayacaktır. Başarısını ispat etmiş bu güçlü sistemin bir parçası olmak varken onunla kendi başınıza rekabet etmek ne kadar anlamlıdır, takdirinize bırakıyoruz.


 

S: Bir BRICKS4KIDZ® Bayisini başarılı kılan nedir?

C: Başarılı bir bayilik ilişkisi için üç ana unsur vardır: (1) Harika bir iş fikri ve modeli, (2) iyi bir bayilik bölgesi ve lokasyonu, ve (3) iyi bir işletmeci. Birinci unsura kesinlikle sahibiz, ikincisi için de size gereken desteği vereceğiz. En kritik başarı faktörü her zaman üçüncüsü, yani iyi bir işletmecidir. Bir BRICKS4KIDZ® bayisi olarak fark yaratan SİZ olacaksınız. Başarısı kanıtlanmış olan sisteme uyum sağlamaya istekli olan, kendisini iş mükemmelliğine, tutarlılığa, çocuklar ve toplum ile olumlu iletişim kurmaya adamış bir Bayi her zaman büyük bir başarı elde edecektir.


 

S: Bayilik sözleşmesini imzaladıktan ve ilk eğitim aldıktan ne kadar sonra gerçek anlamda iş yapmaya başlayabilirim?

C: Genel olarak eğitim tamamladıktan 30 ila 60 gün sonra işinizi kurmuş ve iş yapmaya başlamış olacaksınız. Ancak bu süre, daha önceden yapmış olduğunuz hazırlıkların ve çalışmalarınızın başarı seviyesine göre farklılık gösterebilir.


 

S: Bir sonraki adım nedir?

C: BRICKS4KIDZ® bayilik süreciniz İLETİŞİM FORMU nu doldurup “GÖNDER” butonuna tıklamanızla başlayacak. Sizle en kısa sürede temasa geçeceğiz.

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.