Bayilik Adımları

5 ADIMDA BAYİLİK SÜRECİ

1. Adım – Başlangıç: Bayilik süreci, WEB sitemizde “Bayilik İçin -> İletişim Formu” bağlantısındaki özet bilgi formunu doldurarak göndermeniz ile başlayacak. Bu formda ilettiğiniz bilgilerin temel kriterlerimize uygunluğu ve müsait bir bayilik bölgesi olması durumunda 2. adım için sizle temasa geçeceğiz.

2. Adım – Biz Sizi Tanıyalım: Bu aşamada sizi daha yakından tanıyabilmek için “Bayilik için Değerlendirilme Talebi” formumuzu doldurmanızı isteyeceğiz. Bu bilgiler ışığında hedefleriniz ve kaynaklarınız üzerinde konuşarak, BRICKS4KIDZ® bayiliğinin sizin için doğru fırsat olup olmadığını birlikte değerlendireceğiz.

3. Adım – Siz Bizi Tanıyın: Bu adıma bir Gizlilik Sözleşmesi imzalayarak başlayacağız. BRICKS4KIDZ® iş modelini daha yakından gözden geçirerek, sizin aday olduğunuz bayilik bölgesinde nasıl uygulanabileceğini değerlendireceğiz. Hakkımızdaki detaylı bilgileri ve sözleşme aşamasında karşılaşacağınız koşulları içeren FDD (Franchise Disclosure Document) dokümanını değerlendirmenize sunacağız.

4. Adım – Keşif Günü: Ana Bayilik merkezimize yapacağınız ziyarette, Türkiye Ana Bayiliğinin imtiyaz sahibi ile yüz yüze görüşerek tüm sorularınıza cevap alacaksınız. Alacağınız hizmet ve destek seviyeleri ile ilgili bilgilendirileceksiniz. Programların uygunluk durumuza göre, mümkün olursa, gerçek bir programı gözlemleme fırsatı bulacaksınız.

5. Adım – Sözleşme ve Eğitim: Tebrikler, bayilik koşullarını sağlayarak son aşamaya ulaştınız. İstanbul merkezimizde bayilik sözleşmesinin karşılıklı imzalanmasının ardından eğitim almaya ve işe başlamaya hazır olacaksınız. Bir haftalık kapsamlı bir eğitim programı ile bayiliğinizi nasıl hayata geçireceğinizi ve işleteceğinizi öğreneceksiniz. Eğitim programını başarıyla tamamladığınızda, artık işe başlama için hazırsınız. Başarılar!

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.