Bayilik Adımları

 

3 ADIMDA BAYİLİK SÜRECİ

1. Sizi Tanıyalım:
Öncelikle sizi tanıyabilmek için, “Bayilik için Değerlendirilme Talebi” formumuzu doldurmanızı isteyeceğiz. Vereceğiniz bilgiler ışığında Bricks4Kidz® bayiliğine uygunluğunuzla ilgili ön değerlendirme yapacağız. Olumlu olması durumunda, sizin bizi yakından tanıyacağınız ve işi tüm yönleriyle değerlendirebileceğiniz fizibilite aşamasına geçeceğiz.

2. Fizibilite:
Bu adıma “Gizlilik Sözleşmesi” imzalayarak başlayacağız. Bu aşamada yapacağınız fizibilite çalışması ile bu işin beklentilerinize uygunluğunu siz değerlendireceksiniz. Bu çerçevede ihtiyaç duyacağınız bilgileri size yazılı olarak ileteceğiz. Ardından yapacağımız yüz yüze görüşmede detaylar hakkında bilgi verip, sorularınızı cevaplayacağız. Birlikte Bricks4Kidz® iş modelini daha yakından gözden geçirerek, aday olduğunuz bayilik bölgesinde nasıl uygulanabileceğini değerlendireceğiz. Ayrıca, etkinliklerimize katılarak gerçek bir programı gözlemleme fırsatı bulacaksınız. Amacımız gerçekçi bir fizibilite ile sizin için en doğru kararı vermenize destek olmak. Kararınız olumlu ise son aşamaya hazırsınız.

3. Sözleşme ve Eğitim:
İstanbul Merkez Şubemizde bayilik sözleşmesinin karşılıklı imzalanmasının ardından eğitim sürecine geçeceğiz. Bir haftalık kapsamlı eğitim programımız ile bayiliğinizi nasıl hayata geçireceğinizi ve işleteceğinizi öğreneceksiniz. Eğitim programını başarıyla tamamladığınızda, artık işe başlamak için hazırsınız. Başarılar!

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.