Tatil Dönemi Kampları

Bricks4Kidz® Yaz Tatili Kampları kayıtlarımız başladı!

Kamp Takvimi İçin Tıklayın

Kamp Broşürünü İncelemek İçin Tıklayın

Online Kayıt İçin Tıklayın

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

 

Bricks4Kidz® kampları çocukların yarıyıl ve yaz tatillerini eğlenerek ve dinlenerek geçirmelerinin en iyi yoludur. Çocuklar LEGO® tuğlaları ile özel tasarlanmış model çalışmaları yaparak, oyunlar oynayarak, mühendislik ve mimarlık dünyasını keşfederek ve animasyon filmleri yaparak çok eğlenecekler. Kamp bitiminde sertifika ve sürpriz hediyelerini alacak, evlerine unutamayacakları anılarla dönecekler.

  • Kamplarımız yüksek kalite, hijyen ve güvenlik standartlarına sahip Ataşehir Yaratıcılık Merkezimizde düzenlenmektedir.
  • Programlar 5 – 13 yaş aralığındaki kız ve erkek çocuklar için uygundur.
  • Her bir kamp programı Pazartesi – Cuma günleri arası 5 gün ve günde 3 saatten toplam 15 saat sürmektedir.
  • Aynı hafta açılan öğleden önce ve öğleden sonra kamplarına kayıt yapılarak tam gün katılım sağlanabilir.
  • Her gün ev yapımı kek/kurabiye, meyve ve gazsız içecekten oluşan ara öğün, ayrıca tam gün katılımda öğle yemeği ücretsiz olarak verilmektedir.
  • Ataşehir ve yakın çevresi için servisle ulaşım imkanı vardır, ek ücret ile kullanılabilir.

Super Hero Academy Transformation Creations Bricks Critters Bricks City Engineers Extreme Ninjas Brick Olympics Galaxy Far Away Minute To Win It Extreme Expedition Mining & Crafting Bricks 4 Girlz Clash Of Bricks Bat League: Heroes & Villains World Of Amusements Pocket Brick Monsters Robotics WeDo2.0 – Level 1 Robotics WeDo2.0 – Level 2 Advanced Robotics EV3 Video Game Design Stop Motion Animation

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.