#evdemodelyapıyorum Etkinliği

Her hafta yayınlayacağımız farklı bir LEGO® modelini hayal gücünü kullanarak evde inşa et ve instagram’da #evdemodelyapıyorum hashtagi ile bizimle paylaş!

Her hafta 3 şanslı çocuğumuz Bricks4Kidz® Türkiye etkinliklerinde geçerli 100 TL değerinde hediye çeki kazanacak!

#evdemodelyapıyorum 12. Hafta: NİNJA KAPLUMBAĞALAR


Instagram

 

 

HEDİYE ÇEKLERİ KULLANIM KOŞULLARI

  • Hediye çekleri, Covid-19 tedbirleri kapsamında yetkili bakanlıkların kararları sonucu ara verilen Bricks4Kidz Türkiye etkinlikleri süresince, eğitimlerine ara veren çocukların gelişimlerine destek olmak amacı ile 31.03.2020 tarihinde Bricks4Kidz® Türkiye tarafından başlatılan #evdemodelyapıyorum etkinliği kapsamında, Bricks4Kidz® Türkiye tarafından gerçekleştirilen haftalık çekiliş ile kazanılmış olması ve ilgili Bricks4Kidz Türkiye® bayisi tarafından onaylanmış olması durumunda geçerlidir.
  • 31.03.2020 – 31.03.2021 tarihleri arasında, 5-12 yaş arası çocuklar için düzenlenecek tüm Bricks4Kidz® Türkiye etkinliklerinden, kontenjan ve yaş açısından uygun olan bir (1) tanesine bir (1) öğrencinin kayıt aşamasında 100 TL indirimini kapsar.
  • Hediye çekleri kullanılarak satın alınmış etkinliklerde para iadesi uygulanmaz. Seçilen etkinlik ücretinin hediye çekinden daha düşük olması durumunda kalan miktar iade edilmez.
  • Hediye çekleri tek kullanımlıktır.
  • Kayıt hakkını kullanmak için, ilgili Bricks4Kidz® Türkiye bayisi iletişime geçilmelidir.
  • Son geçerlilik tarihi 31.03.2021

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.