Sınıf Gezileri ve Özel Gruplar

ÖĞRENCİ GRUPLARI İÇİN YENİ BİR ATÖLYE SEÇENEĞİ

Sevgili öğretmenler, Deprem Haftası için bir etkinlik planladınız mı? Bricks4Kidz® Yaratıcılık Merkezi’ne bir sınıf gezisi yapabilir, eğlenceli ve eğitsel bir atölye çalışması ile öğrencilerinize unutamayacakları bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Öğrenci grup gezilerinizi Yaratıcılık Merkezimize yapabilir, size özel hazırlayacağımız LEGO® atölye çalışması ile öğrencilerinize eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Standart programımız 2 farklı Lego model çalışması ve yaratıcı oyun içeren 1,5 saatlik bir atölye etkinliğidir.

➡️  Zengin ve özgün içerik: İlginç icatlar, hareket kanunları, hayat bilimi, uzak galaksiler – uzay, eğlence parkı, kış eğlencesi, doğanın güçleri, motorlu taşıtlar, ilginç hayvanlar, akıllı mekanizmalar, enerji her yerde, muhteşem sporlar ve daha yüzlerce farklı konu…

➡️  Her öğrencinin yaş ve tecrübesine uygun zorluk derecesi

➡️  Orijinal LEGO® ürünleri (motor ve akü içeren teknik LEGO® ürünleri ve LEGO® tuğlaları)

➡️ Her 4-8 öğrenci için 1 uzman eğitmen (grubun yaşına, sayısına ve etkinlik süresine göre belirlenir)

➡️ 1 saatten 3 saate kadar farklı etkinlik süresi seçenekleri

➡️ 70 öğrenci kapasitesi

➡️ Yüksek ergonomi, hijyen ve güvenlik standartları

➡️ Yiyecek/içecek ikram ve hediye seçenekleri (opsiyonel)

 

aym_disgorunum01aym_icgorunum02

 

Fotoğraf Galerisi

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#100) Object does not exist, cannot be loaded due to missing permission or reviewable feature, or does not support this operation. This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature or the 'Page Public Metadata Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages, https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#page-public-metadata-access for details.
Type: OAuthException
Code: 100
Click here to Troubleshoot.
Tüm Facebook Galerisini Gör

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.