Sınıf Gezileri ve Özel Gruplar

ÖĞRENCİ GRUPLARI İÇİN YENİ BİR ATÖLYE SEÇENEĞİ: Bricks4Kidz LEGO Atölyesi / Yaratıcılık Merkezi

Çocuk gelişimi alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak zengin içeriğimiz, yüksek kalite, hijyen ve güvenlik standartlarımızla hizmetinizdeyiz.

Okullar için: Öğrenci grup gezilerinizi Yaratıcılık Merkezimize yapabilir, size özel hazırlayacağımız LEGO® atölye çalışması ile öğrencilerinize eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Standart programımız 16-24 öğrencilik grup için 3 farklı LEGO çalışması içeren 2 saatlik bir atölye etkinliğidir. Grubun yaş ve tecrübesine göre içerikler belirlenir. Öğrenci sayısı azami 32’ye, süre 3 saate çıkarılabilir.

Veliler için: Çocuklarınızın arkadaş grubu için özel bir atölye etkinliği organize etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çocuklarınız için  dilediğiniz süre ve içerikle özel bir etkinlik organize edebiliriz. LEGO® ile yaratıcı oyunlardan Robotik çalışmalarına kadar, yaş ve ilgi alanına uygun bir içeriği, dilerseniz bir pizza partisi ile de birleştirebilir, çocuklarınıza unutamayacakları saatler yaşatabiliriz.

Bilgi ve rezervasyon için arayınız…
0542 544 54 39

aym_disgorunum01aym_icgorunum02

 

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.