Özel Grup Etkinlikleri

Arkadaşlarınızla akşam programınız var ve aynı saatlerde çocuklarınız için bir etkinlik arıyorsunuz. Ya da, özel bir günde çocuklarınızın arkadaş grubuna sürpriz bir organizasyon yapmak istiyorsunuz.
Çocuklarınız için yaratıcı oyunlardan gelişmiş Robotik çalışmalarına kadar, yaş ve ilgi alanlarına uygun bir Lego® Atölye çalışması organize edebilir, dilerseniz bir pizza partisi ile de birleştirebilir, onlara unutamayacakları saatler yaşatabiliriz.

• Dilediğiniz gün, saat ve etkinlik süresi
• 3-13 yaş arası 4 veya daha fazla çocuk grupları için
• Her 4 çocuk için bir uzman eğitmen
• Grubun yaşına ve ilgi alanına özel içerik
• Yiyecek-içecek ikram seçenekleri

Bilgi ve rezervasyon için arayınız…
0542 544 54 39

aym_disgorunum01aym_icgorunum02

 

Fotoğraf Galerisi

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#100) Object does not exist, cannot be loaded due to missing permission or reviewable feature, or does not support this operation. This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature or the 'Page Public Metadata Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages, https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#page-public-metadata-access for details.
Type: OAuthException
Code: 100
Click here to Troubleshoot.
Tüm Facebook Galerisini Gör

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.