Bayilik Hakkında

HAYATLARI ZENGİNLEŞTİREN BİR BAYİLİK SİSTEMİ İLE SİZ DE KAZANIN

Bazı bayiliklerin başlangıcı zorunluluğa, bazıları arzulara ve bazıları ise konseptin gücüne dayanır. Nadiren, tüm bu unsurları eşit derecede kapsayan bir bayilik sistemi bulursunuz, üstelik hepsinin özünde basit bir tuğlaya, bir LEGO® tuğlasına dayandığı. Michelle Cote, 2008’de başlattığı ilk derslerden bu yana, çocukları eğlendirerek eğitmenin etkin bir yolunu buldu. Çocukların gözlerindeki o ilk merak ve gösterdikleri yaratıcı işbirliği onu tescilli modelleri temel alan bir çocuk gelişim programı oluşturmaya itti. Temelleri Michelle’in mimarlık ve mühendislik alanındaki birikime dayanan Bricks4Kidz® kısa sürede en başarılı ve en hızlı büyüyen bayilik sistemlerinden birisi haline geldi.

ENTREPRENEUR MAGAZINE SIRALAMALARI

Screen Shot 2016-01-07 at 6.58.32 PM

  • #1 for Children Enrichment Franchise
  • Franchise 500
  • Top Global
  • Top Low Cost
  • Top Home-Based Franchise
  • Fastest-Growing Franchise
  • Best of the Best
  • #2 Best New Franchise
  • #2 Best Personal Franchises

Bayilerimiz Ne Diyorlar?

Okulda bilimsel konuları öğretmenin zorluğunu bilen biri olarak, konuları Bricks4Kidz programı ile bir oyunun parçası olarak öğretmekten çok memnunum. Özellikle de Fizik bu şekilde çok kolay görünebiliyor. Her çocuğun en azından bir kez bile olsa, Bricks4Kidz dersi tecrübesini edinmesi gerektiğini düşünüyorum. – Banyana M.
Bricks4Kidz organizasyonu bir bayi olarak işinizi yapmanızı çok kolaylaştırıyor. Bize ihtiyacımız olan tüm desteği veriyorlar, aynı zamanda işimizi kendi pazarımızda yapmamız için gereken özgürlüğü de tanıyorlar. – Amber J.
Bir yıldan uzun bir süredir İngiltere’de bir bayilik sahibiyim ve işimiz her geçen gün daha da güçleniyor. Çok çalışarak ve kararlılıkla verdiğinizin karşılığını alıyorsunuz, sunduğunuz hizmetin eğitici olmasının yanı sıra eğlendirici de olduğunu bilmek başarı için önemli bir motivasyon kaynağı. İşletmeye gelir akışı sağlamak için imkanlarımız zaten çok çeşitli, şirketin merkezi ekibi ve bayilik ağındaki meslektaşların desteği ile güçlü bir büyüme kaçınılmaz oluyor. – Kieth M.
Ruth ve ben Bricks4Kidz ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Sizden aldığımız destek ve yardım hızlı ve kaliteli. Yardımınızla, 1 okulda 12 çocuğun katıldığı programlarımızı hızla büyüterek, 19 okulda 350’den fazla öğrencinin 30 haftalık programlara katıldığı bir şirket haline geldik. Sizlerin rehberliği ve desteği olmadan bunu kesinlikle başaramazdık – Ruth and Art S.
Bricks4Kidz şirketi bayilerine başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları desteği verir. Harika, güler yüzlü çalışanların bize yardım etmeye her zaman istekli olduklarını hissediyorum.- Stephanie S.
Bir Bricks4Kidz bayisi sahibi olmak, kendi işimizi yapmakla ilgili önemli bir adım ve kariyer değişikliğiydi. Bayilik süreci doğal olarak ayrıntılıydı, girişimimizi detaylı olarak düşünmemizi ve dikkatle değerlendirmemizi sağladı. Şirket personeli her zaman yardımcı oldu ve gerektiğinde rehberlik etmeye hazırdı. İş modelinin ve konusunun şirketimize sağlam bir temel sağlayacağına inandık. Ayrıca itiraf edelim, yeniden LEGO® ile oynama fırsatını yakaladık!! – Mark & Debbie P.
Okulları ziyaret etmeyi, topluluklara konuşmayı, çocuklar tarafından test edilmiş ve anneler tarafından onaylanmış olduğunu bildiğim programları sunmayı seviyorum. Sadece bir grup öğrenciye eğitim veren bir okul öğretmeni olmak yerine, artık daha büyük bir ölçekte ulaşarak, çocuklar, okullar ve toplum için daha büyük bir fark yaratma şansım var. – Stephanie S.
Sorduklarıma daima anında cevap vermesi sebebiyle özellikle pazarlama ekibini başarılı buluyorum.  Arşivimizde eksik olan materyaller talep ettiğimizde her zaman hızlı geri dönüş aldık. Başlatacağım bir kampanya için bir logoya ihtiyacım vardı ve anında tam ihtiyacım olan fantastik bir logo gönderildi. Harika hizmet, harika insanlar. – Keith M.

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.