Doğum Günü Partileri

 

Detaylı Bilgi Almak ve Kayıt Yaptırmak İçin

Bizi Arayın

Sizi Aramamızı İsterseniz, Talep Formumuzu Doldurabilirsiniz.

Talep Formu Gönder

Lego® oyun konseptli doğum günü partilerimiz, 40’a yakın farklı tema seçeneği ile, 4 – 13 yaş arası tüm çocuklar için sıra dışı bir parti deneyimi sunar. Çocuklarınız etkinlik alanında eğitmenler ve animatör eşliğinde doyasıya eğlenirken siz lezzetli ikramlar eşliğinde misafirleriniz ile hoş bir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

  • 40’a yakın farklı tema seçeneği: Süper Kahramanlar, Minecraft, Star Wars, Batman, Bilim ve Teknoloji, Kumandalı Araçlar…
  • 3 farklı paket seçeneği, ihtiyacınıza uygun özel eklentiler
  • Çocuklarınızın yaş ve ilgi alanlarına özel etkinlik içeriği
  • Konusunda uzman, her çocukla ilgilenen geniş kadro
  • Gerçek ev yapımı lezzetli ve sağlıklı yiyecekler

İçerik ve akış çocukların yaş, cinsiyet ve özel ilgi alanlarına göre belirlenir. Uzman eğitmenler (her 4 çocuğa 1 eğitmen) ve animatör eşliğinde uygulanır.

Fotoğraf Galerisi

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: (#100) Object does not exist, cannot be loaded due to missing permission or reviewable feature, or does not support this operation. This endpoint requires the 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature or the 'Page Public Metadata Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages, https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#page-public-metadata-access for details.
Type: OAuthException
Code: 100
Click here to Troubleshoot.
Tüm Facebook Galerisini Gör

LEGO® tuğlaları ile öğreniyor, inşa ediyor, oynuyoruz.

 

Copyright © 2015 Bricks 4 Kidz. All rights reserved. PRIVACY POLICY | CORPORATE CONTACT

LEGO® and DUPLO® are registered trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse these programs or this web site.